Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Peržiūrėta

TGB BLADE 600 LTX LED EPS E4 BLACK

Nauja prekė

TGB Blade 600i LTX EPS 4x4

Puikus dizainas su moderniais LED matricos priekiniais žibintais ir „ Full LED“ apšvietimu, patobulinta automatine transmisija, prailginta važiuokle, galingu varikliu, patogiu valdymu ir puikiomis vairavimo savybėmis...

Suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija.

Smulkiau

Pristatymas 1-15 d.d.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 914 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 914 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 91,40€.


Užsakymas išsiųstas. Netrukus su Jumis susisieksime.

Užsakymo siuntimo klaida.


bei papildoma informacija pvz. užsakomas kiekis, pageidaujamas mokėjimo būdas, dirbinio dydis, ilgis ir t.t.

9 149,00€

Apie prekę

TGB Blade 600i LTX EPS 4x4

„ TGB Blade 600i LTX EPS 4x4“ turi viską reikalingu tapti vienu iš populiariausių keturračių savo klasėje. Patikimas vieno cilindro variklis, turintis didelę traukos jėgą, veikia pagal naują patrauklų dangą . Automatinė sustiprinta transmisija su japoniškais komponentais. Priekinės grotelės yra nuimamos, kad būtų lengviau valyti. Be išskirtinių visureigio savybių, elektrinis 4x4 pavara su dviem blokuojamais diferencialais, trijų režimų EPS vairo stiprintuvas, prailginta važiuokle su keleivio sėdyne ir išskirtinai turtinga standartinė įranga, su 1360 kg. galios vandeniui nepralaidžią gervę,  lengvojo lydinio diskus, vilkimo kablį.

Elektrinis vairo stiprintuvas su trimis režimais

Elektrinis vairo stiprintuvas su trimis režimais

Vairo stiprintuvas sumažina nuovargį ir vairavimo pastangas.Stiprintuvas taip pat pagerina keturračio valdymą ir važiavimo saugumą, nes jis taip pat veikia ir kaip amortizatorius prie vairo, kai, pavyzdžiui, priekinis ratas susiduria su paslėptu akmeniu, duobe ar kelmu. Tai nenuvils vairo iš jūsų rankos, nes didžioji dalis smūgio energijos sugeriama stiprintuvo pagalba. Vairo stiprintuve yra trys pasirenkami režimai - standartinis / bekelės / išjungtas.

Galingas variklis

Galingas variklis

Daugiau galios, daugiau darbo, linksmiau. Patikimas 4-taktis 600cm3 variklis su moderniausia keturių vožtuvų technologija, aušinimas skysčiu ir alyva su dviem atskirais radiatoriais aprūpintas moderniu elektroniniu degalų įpurškimu. Įpurškimas užtikrina aukštą našumą, didelę traukos jėgą, aukštą sukimo momentą, mažą išmetamųjų teršalų kiekį ir patikimą vasarą ir žiemą.

Tvirta prailginta važiuoklė

Tvirta prailginta važiuoklė

Optimizuota važiuoklės geometrija, plati vėžė ir maloniai sureguliuota pakaba suteikia keturračiams tikslų vairavimą, lengvą valdymą ir aukštą stabilumą. Puikus reljefo pralaidumas užtikrina šiuolaikišką nepriklausomą visų ratų pakabą su didelėmis . Sudėtingoje vietovėje taip pat įvertinsite elektra jungiamą 2x4 / 4x4 pavarą su greitai veikiančiomis priekinio ir galinio diferencialo elektrinis blokavimas. Prailginta važiuoklė suteikia daug vietos ir gerą valdymą.

4x4 pavara su dviem diferencialais (Euro4)

4x4  su dviem diferencialais (Euro4)

„Euro 4“ versijoje yra moderni pavarų sistema su dviem blokuojamais diferencialais. Sudėtingame reljefe į greitą priekio arba abiejų diferencialų fiksavimą tuo pačiu metu. Tai leidžia nesunkiai sukonfigūruoti pavarą bet kurioje vietovėje ar bet kurioje situacijoje. Iš vienos pusės, jūs gaunate visą sukibimą sudėtingame reljefe, kita vertus, stabilų važiavimą ir nuostabiai malonų niveliavimą. Elektra perjungiama 2x4 / 4x4 pavara ir moderni nepriklausoma visų ratų pakaba „iRS“ kartu su plačiu vėžės pločiu ir dideliu prošvaisa užtikrina puikų pralaidumą bet kurioje reljefoje.

Galingi diskiniai stabdžiai

Galingi diskiniai stabdžiai

Efektyvūs hidrauliniai diskiniai stabdžiai su išgręžtais diskais ir didelė stabdymo galia suteikia pasitikėjimo važiuojant nuokalnėje, dirbant su sunkia priekaba ar peržengiant savo važiavimo ribas.Dėl armuotų stabdžių žarnelių jie leidžia jautriai dozuoti ir tiksliai kontroliuoti stabdymo efektą.

Modernus „LED“ apšvietimas

Modernus „LED“ apšvietimas

Didelio apšvietimo „LED“ žibintai su matricos technologija mašinai suteikia neabejotiną ir patrauklų vaizdą. Tuo pačiu metu priekiniai žibintai su integruotais LED dienos žibintais taip pat veikia kaip posūkio rodikliai ir gabaritiniai žibintai. Visame kitame apšvietime, įskaitant stabdžių žibintus ir galinius posūkio rodiklius, taip pat sumontuota naujoviška LED technologija, užtikrinanti aukštą apšvietimą ir Maas elekros sąnaudas.

Daugiafunkcinis LCD ekranas

Daugiafunkcinis LCD ekranas

Tiksli informacija, kai jums jos reikia: modernus daugiafunkcinis skystųjų kristalų ekranas yra ne tik lengvai skaitomas, bet ir gražus. Jis siūlo daugybę funkcijų, tokių kaip skaitmeninis tachometras, skaitmeninis spidometras, maksimalus variklio greitis, maksimalus greitis, vidutinis greitis, 2 dienos odometras, bendras odometras. atstumas, dienos ridos skaitiklis, visos ridos skaitiklis, degalų matuoklis, borto laikrodis ir visos reikalingos lemputės.

Visa įranga standartiškai

Visa įranga standartiškai

„TGB Blade 600i LTX“ siūlo ypač turtingą funkcijų rinkinį, įskaitant 3 nustakintamą vairo stiprintuvą, elegantiški R12 lengvojo lydinio ratlankiai, pavaras, firmines „Maxxis Bighorn“ padangas, rankenų apsaugas, tvirtą priekinį apsauginį rėmą, modernias kompozicines metalines apgaubtas plastiku bagažo laikiklius priekyje ir gale, atskirą keleivio sėdynę su atlošais, keleivio kojos atramas, modernus „Full LED“ apšvietimas, 12 V lizdas, vilkties jungtis-kablys ir vandeniui atspari gervė su 1360 kg. galios.