Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Peržiūrėta

TGB BLADE 600 LT T3B BLACK

Nauja prekė

TGB įkurta 1978 metais, specializuojasi keturračių , motorolerių  variklių  gamyboje. Turėdami keletą dešimtmečių gamybos patirties, TGB teikia aukšto lygio produktus visame pasaulyje. Populiariausi TGB keturračiai yra universalūs su nepriklausoma priekine ir galine pakaba, galingi EFI varikliai, moderni konstrukcija ir patrauklus dizainas. S

Smulkiau

Pristatymas 1-10 d.d.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 804 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 804 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 80,40€.


Užsakymas išsiųstas. Netrukus su Jumis susisieksime.

Užsakymo siuntimo klaida.


bei papildoma informacija pvz. užsakomas kiekis, pageidaujamas mokėjimo būdas, dirbinio dydis, ilgis ir t.t.

8 049,00€

Apie prekę

TGB BLADE 600 LT T3B BLACK keturratis

Variklis

Tipas:keturių taktų vieno cilindro SOHC, EFI
Tūris:561 cm 3
Stūmoklio skersmuo x eiga:Ø 95 x 79,2 mm
Suspaudimo laipsnis:10.2: 1
Galia:38,5 AG (28,3 kW) / 6500 aps / min (visureigis)
Maks. sukimo momentas:53,6 Nm / 5500 aps / min (visureigis)
Aušinimas:skystis + alyva + elektrinis ventiliatorius

Pavaros sistema

Pavara:2x4 / 4x4, elektrinis perjungimas
Transmisija:automatinis - CVT variatorius su atbulinės eigos, L / H / N / R / P + variklio stabdžiais
Diferencialų blokavimas:priekyje, elektra valdoma
- priekinė ir galinė ašis , elektra valdoma („Euro4“ versija)
Perdavimas:kardaniniu velenu priekyje ir gale

Važiuoklė

Priekinė pakaba:nepriklausomos dviguba ARM
Galinė pakaba:nepriklausomos dviguba ARM
Pakabos priekis:hidrauliniai amortizatoriai + penkių padėčių reguliuojamas spyruoklių kietumas
Galinė pakaba:

hidrauliniai amortizatoriai + penkių padėčių reguliuojamas spyruoklių kietumas

Stabdžiai hidrauliniai diskiniai Priekyje / gale:2x  / 1x
 
Padangos Priekyje / galeAT25 x 8–R12 / AT25 x 10–R12

Matmenys ir svoriai

Bendras ilgis /plotis / aukštis 2280 / 1250 / 1420 mm
Prošvaisa:320 mm
Sėdynės aukštis:940 mm
Važiuoklės bazė:1450 mm
Darbinis svoris:438 kg
Kuro bakas:18 ltr.

Aparatūra ir apšvietimas

Prietaisų sky delis:

Skaitmeninis daugiafunkcis ekranas su funkcijomis: tachometras, spidometras, maksimalus pasiektas variklio greitis, maksimalus pasiektas greitis, vidutinis greitis, 2 dienos odometrai, bendras odometras, dienos odometras, bendras odometras, degalų matuoklis, borto laikrodis

Rodikliai:4x4 pavara, pavarų perjungimas, variklio perkaitimas, variklio alyva, posūkio rodikliai, apšvietimas
Žibintai:projektoriaus priekiniai žibintai, dienos šviesos LED žibintai, LED indikatoriai, galiniai ir stabdžių žibintai

Bazinė įranga

Homologuotas vilkimo kablys, elektrinis priekinis diferencialo užraktas, 2x4 / 4x4 galios jungiklis, šarvuota stabdžių žarna, patrauklūs 8 stipinų aliuminio diskai, firminės 25 colių padangos, vairo rankenos, tvirtas priekinis buferis, priekinė ir galinė bagažinės lentyna, atskira keleivio sėdynė su rankenomis. ir atlošas, kokybiška ritė 3000 svarų, 12 V kontaktų lizdas 10A 120W, LED dienos šviesos žibintai.

Populiarus pailgintas TGB BLADE su galingu 600 cm3 varikliu
„TGB Blade“ pelnė galingo, tvirto, patikimo ir darbštaus keturračio reputaciją, kuris gali atlaikyti šiurkštų elgesį. Naudingųjų rekreacinių funkcijų „Blade 600 LT“ aprūpintas pažangiomis technologijomis, turtinga įranga ir prailginta važiuokle. Didžiausias trūkumas yra neabejotinai naujas galingas 600cc variklis, turintis didelę traukos jėgą ir įspūdingą pagreitį. Tinkamai įrengtas keturratis pasižymi nepaprastu vikrumu, lengvu ir maloniu vairavimu bei, svarbiausia, dideliu kainos ir kokybės santykiu. Plati trasa ir moderni nepriklausoma didelio eigos IRS visų ratų pakaba suteikia keturračiams didelį stabilumą ir puikų pralaidumą bekelėje, prailginta važiuoklė suteikia daugiau vietos ir saugesnį važiavimą stačiomis kalvomis, išlaikant aukštą manevringumą ir žaismingą trumpų modelių valdymą.

Naujas 600 cc variklis

Naujas 600 cm3 variklis

Daugiau galios, daugiau darbo, linksmiau. Didžiausias naujojo modelio pranašumas yra neabejotinai visiškai naujas skysčiu aušinamas 600cm3 variklis, kuriame TGB inžinieriai yra įdiegę nemažai modernių technologijų. Tai apima, pavyzdžiui, naują keturių vožtuvų galvutę, kombinuotą skysčio ir alyvos aušinimą dviem atskirais aušintuvais. „Siemens“ elektroninis degalų įpurškimas užtikrina aukštą našumą, dideles traukos jėgas ir sukimo momentą esant kiekvienam variklio greičiui, patikimą paleidimą vasarą ir žiemą, mažesnes emisijas ir mažas degalų sąnaudas.

Pertvarkyta važiuoklė

Pertvarkyta važiuoklė

Pasikeitusi važiuoklės geometrija, nauja priekinė pakaba, pertvarkyta vairo geometrija ir nauji amortizatoriaus parametrai suteikia keturračiams tikslų vairavimą, žaismingą valdymą ir žymiai geresnį stabilumą nelygiame reljefe ir sportiniame važiavime. Puikus reljefo pralaidumas leidžia šiuolaikiškai nepriklausomai sustabdyti visus IRS ratus, turinčius platų vėžę ir aukštą prošvaisą, sunkioje reljefo vietoje įvertinsite elektra jungiamą 2x4 / 4x4 pavarą ir papildomai galėsite elektriškai užrakinti greitą priekinį diferencialo užraktą.

4x4 pavara su dviem diferencialais (L7e)

4x4 pavara su dviem diferencialais (L7e)

Didelis „Blade 600i“ pranašumas yra unikali dvigubos pavaros sistema - priekyje ir gale. Sunkiausioje vietovėje taip pat įvertinsite galimybę greitai užrakinti abiejų skirtumų elektrines langines. Tai daro „Blade 600i“ labai patogiu naudoti ir leidžia tiksliai sukonfigūruoti pavarą bet kokiai vietovei ir situacijai. Viena vertus, jis užtikrina nepriekaištingą visų ratų sukibimą ir puikų pralaidumą nelygiame reljefe, tuo pačiu užtikrindamas ypač rafinuotą ir ramų važiavimą bei nuostabiai patogų vairavimą. Yra elektrinė 2x4 / 4x4 priekinės trauklės jungtis vienu mygtuko paspaudimu ant rankenos, taip pat moderni nepriklausoma visų ratų pakaba, turinti platų vėžės plotį ir aukštą prošvaisą.

Galingi diskiniai stabdžiai

Galingi diskiniai stabdžiai

Galinga trijų diskų hidraulinių stabdžių sistema su gręžtiniais diskais ir didele stabdymo galia suteikia pasitikėjimo savimi ir pasitikėjimo sunkiais darbais, sunkių priekabų važiavimu ar savo važiavimo ribų peržengimu. Šarvuoti vamzdžių stabdžiai leidžia jautriai dozuoti ir puikiai kontroliuoti stabdžius.

Modernios bagažinės

Modernios bagažinės

Šiuolaikiniai laikikliai, pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, turi didelę laikomąją galią, puikų atsparumą įbrėžimams, skirtingai nei plieniniai laikikliai, jie nerūdija ir net per metus atrodo gerai.

Modernus LED apšvietimas

Modernus LED apšvietimas

Patrauklūs LED dienos šviesos žibintai iš pirmo žvilgsnio daro įspūdį. Kartu su dvigubais LED galiniais ir LED žibintuvėliais, „TGB Blade 600“ dabar yra dar brandesnis ir dar patrauklesnis. O saulei leidžiantis, galingi dvigubi projektorių priekiniai žibintai visada padės rasti kelią namo.

Daugiafunkcinis LCD ekranas

Daugiafunkcinis LCD ekranas

Tiksli informacija, kai jums jos reikia. Šiuolaikinis daugiafunkcinis skystųjų kristalų ekranas yra ne tik lengvai skaitomas, bet ir gražus, jame yra daugybė funkcijų, tokių kaip skaitmeninis tachometras, skaitmeninis spidometras, maksimalus variklio greitis, maksimalus pasiektas greitis, vidutinis greitis, 2 odometrai, bendras odometras, dienos rida. valandų skaitiklis, visos ridos skaitiklis, degalų matuoklis, borto laikrodis ir visos reikalingos lemputės.

Aukščiausia įranga

Aukščiausia įranga

Nėra daug visureigių, siūlančių tokią turtingą standartinę įrangą kaip „TGB Blade 600i LT“ už jau patrauklią bazinę kainą: priekinis diferencialo blokavimas, 2x4 / 4x4 galios jungiklis, šarvuotos stabdžių žarnos, patrauklūs lengvojo lydinio ratlankiai, rankiniai ir svirtiniai protektoriai, masyvus priekinis buferis, priekinės ir galinės bagažinės, atskira keleivio sėdynė su rankenomis ir atlošu, homologuota priekaba ir patikima  1360 kg galios gervę.