Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Peržiūrėta

LINHAI ATV 400CC 4X4 AR EURO 4

Nauja prekė

LINHAI keturračiai - tai nuo 1956 m. gyvuojantis prekinis ženklas. Vienas geriausiai vertinamų, bei pažangiausių Kinijos moto technikos gamintojų. Aukštos kokybės produktai lėmė glaudų bendradarbiavimą su Japonu kompanija Yamaha. Tad 1994 buvo sukurta bendra įmonė Linhai-Yamaha Motor Co., Ltd. 
Suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija neribojant ridos.

Smulkiau

yra sandėlyje.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 395 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 395 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 39,50€.


Užsakymas išsiųstas. Netrukus su Jumis susisieksime.

Užsakymo siuntimo klaida.


bei papildoma informacija pvz. užsakomas kiekis, pageidaujamas mokėjimo būdas, dirbinio dydis, ilgis ir t.t.

3 959,10€

-10%

4 399,00€

Apie prekę

LINHAI ATV 400cm3 4X4 AR EURO 4 keturratis

Spolehlivý motor

Patikimas variklis

Skystis aušinamas 1 cilindras turi pakankamai galios sunkiam darbui ir dinaminiam pagreičiui. Variklis perduoda savo galią ratams per automatinę dviejų greičių transmisiją iš pirmaujančios Kanados kompanijos „CVTech“ su stipria redukcija, neutralia ir atbuline eiga.

Pohon 4x4

4x4 pavara

Patikima 4x4 galios pavara užtikrina optimalią sukibimą su bet kokiu paviršiumi. Vienu mygtuko paspaudimu ant rankenos variklio galia perduodama į abi ašis, kai tik reikia didesnės traukos. Be to, efektyvus sumažintas galios perdavimas galimas sunkiems darbams, esant dideliems nuolydžiams ir didelėms apkrovoms.

Obratný podvozek

Manevringa važiuoklės

Plati, lengvai valdoma važiuoklė su didele važiavimo pakaba ir žemu svorio centru užtikrina aukštą pralaidumą ir puikų stabilumą net ir važiuojant nelygiu reljefu bei greitu važiavimu. Visi ratai yra pakabinami atskirai, galingi hidrauliniai diskiniai stabdžiai užtikrina įtikinamą stabdymo jėgą net ir velkant didelius krovinius. Labai mažas posūkio spindulys taip pat prisideda prie didelio vikrumo.

Moderní osvětlení

Modernus apšvietimas

Patrauklūs dienos šviesos LED žibintai elegantiškai papildo šiuolaikišką šios mašinos dizainą ir suteikia dar subrendusią ir patrauklesnę išvaizdą kartu su LED žibintuvėliais. Didelio našumo dvigubų objektyvų priekiniai žibintai nenuslopins pasaulio tamsos .

Multifunkční LCD displej

Daugiafunkcinis LCD prietaisų skydelis

Prietaisų skydelis su mėlynu foniniu daugiafunkciu LCD ekranu yra lengvai skaitomas ir jame pateikiama visa svarbi informacija: skaitmeninis spidometras, skaitmeninis tachometras, ridos indikatorius, valandos matuoklis, pavarų perjungimo indikatorius 2WD / 4WD, aušinimo skysčio temperatūros indikatorius, skaitmeninis degalų matuoklis, neutralus indikatorius, tolimosios šviesos indikatoriaus lemputė, posūkio rodiklio ir pavojaus signalo lemputė bei atbulinės eigos pavaros indikatorius.

Bohatá výbava

Turtinga įranga

Nepaisant labai konkurencingos kainos, „Linhai 400 4x4 AR“ gali pasigirti turtinga standartine įranga. Tai apima 2x4 / 4x4 elektra varomą pavarą, tvirtą priekinę apsaugą, tvirtą priekinį ir galinį laikiklį, dizainerio gaminamus aliuminio lydinio ratlankius su „Sun-F“ prekės ženklo padangomis, 1360 galios elektrinę gervę su nuotolinio valdymo pulteliu, vilkimo svirtį, svirtį ir rankinius dangčius, LED lemputes. dienos metu naudojamiems žibintams, dvigubiems projektoriaus priekiniams žibintams ir LED lemputėms.

 • Variklis

  Tipas:4- taktų 1 - cilindro SOHC, EFI
  Tūris:352 cm 3
  Stūmoklio skersmuo x eiga:Ø 80 x 75,0 mm
  Uždegimas:CDI
  Aušinimas:+ elektrinis ventiliatorius

  Pavaros sistema

  Pavara:2x4 / 4x4, elektrinis perjungimas
  Transmisija:automatinis - CVT variatorius su atbuline eiga, L / H / N / R
  Galios perdavimas:kardaniniai velenai priekyje ir gale

  Važiuoklė

  Pakaba priekinė:nepriklausomas, McPhersonas
  Galinė:IRS / nepriklausomos dvigubos rankos
  Amortizatoriai priekiniai / galiniai:hidrauliniai amortizatoriai / hidrauliniai amortizatoriai
  Stabdžiai priekyje / gale: 2x hidraulinis diskas / 1x hidraulinis diskas + stovėjimo stabdys 
  Padangos Priekinės / galinės:AT25 x 8–R12 / AT25 x 10–R12

  Matmenys ir svoriai

  Ilgis:2150 x 1160 x 1270 mm
  Sėdynės aukštis:915 mm
  Prošvaisa:253 mm
  Ratų bazė:1270 mm
  Svoris tuščio:338 kg
  Kuro bakas:14,5 ltr.

  Kitos savybės

  Prietaisų skydelis:

  Skaitmeninis daugiafunkcis prietaisų skydelis su: spidometras, tachometras, odometras, ridos skaitiklis, skaitmeninis degalų matuoklis, borto laikrodis, aušinimo skysčio termometras 
  Indikatoriai: 2WD / 4WD, neutralūs, atbuliniai, posūkio signalai, tolimosios šviesos

  Teisės aktai ir patvirtinimas

  Kelių eismo patvirtinimas:taip (vairuotojo pažymėjimas B - automobilis)
  Registracijos numeris (valstybinis numeris)įtraukta (gavę mašiną gausite techninio pažymėjimo kopiją)

  Įranga

  4x4 vairo stiprintuvas, tvirta priekinė apsauga, tvirta priekinė ir galinė bagažinė, dizainerio sukurti aliuminio lydinio ratlankiai su „Sun-F“ prekės ženklo padangomis, 1360kg elektrinė gervė su nuotolinio valdymo pultu, vilkimo svirtis, svirtis ir rankiniai gaubtai, LED dienos šviesos žibintai , dvigubi projektoriaus priekiniai žibintai, galiniai / stabdžių / posūkių signalai su LED technologija, garsinis signalas