Gamintojai

Peržiūrėta

LINHAI M565L EPS T3B keturratis Padidinti

LINHAI M565L EPS L7E keturratis

Nauja prekė

LINHAI keturračiai - tai nuo 1956 m. gyvuojantis prekinis ženklas. Vienas geriausiai vertinamų, bei pažangiausių Kinijos moto technikos gamintojų. Aukštos kokybės produktai lėmė glaudų bendradarbiavimą su Japonu kompanija Yamaha. Tad 1994 buvo sukurta bendra įmonė Linhai-Yamaha Motor Co., Ltd. 
Suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija neribojant ridos.

Smulkiau

Pristatymas 1-15 d.d.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 594 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 594 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 59,40€.


Užsakymas išsiųstas. Netrukus su Jumis susisieksime.

Užsakymo siuntimo klaida.


bei papildoma informacija pvz. užsakomas kiekis, pageidaujamas mokėjimo būdas, dirbinio dydis, ilgis ir t.t.

5 949,00€

Apie prekę

LINHAI M565L EPS L7E keturratis

...Nauji lengvojo lydinio ratlankiai dar labiau pabrėžia keturračio patrauklumą, visiškai pertvarkytas skaitmeninis prietaisų skydelis pateikia informaciją aiškiau. Patobulinta pavarų svirtis dar geriau tinka jūsų rankai ir leidžia tiksliau perjungti pavaras. Didesnė prošvaisa žymiai pagerina pravažumą sunkioje vietovėje. Pailginta ratų bazė ir elektra valdoma 2x4 / 4x4 pavara su elektriniu diferencialo užraktu gali įveikti nelygų reljefą. Keleivis įvertins naujas patogias galines rankenas. Puikiai valdomas, didelę naudingumo vertę ir ilgaamžiškumą.

Galingesnis variklis

Naujas vieno cilindro įpurškiamas variklis padidino galią ir daugiau nei pakankamai galios sunkiam darbui ir greitam pagreičiui. Šiuolaikinis kuro įpurškimas sukelia mažas sąnaudas ir mažą išmetamųjų teršalų kiekį. Elektros perdavimo funkciją užtikrina patikima pirmaujančio Kanados gamintojo „CVTech“ automatinė pavarų dėžė, kurioje taip pat įrengta P stovėjimo padėtis.

Vairo stiprintuvas

Vairo stiprintuvas

Elektrinis vairo stiprintuvas palengvina vairavimą ir prisideda prie vairavimo komforto. Todėl vairuoti reikia tik minimalių pastangų net ir važiuojant nedideliu greičiu ar stovint vietoje, o net ilgas važiavimas ar dienos darbas jūsų nevargins. Vairo stiprintuvas ne tik nuramina važiavimą ir pagerina valdymą bei važiavimo komfortą, bet ir veikia kaip vairo amortizatorius, kai priekinis ratas atsitrenkia į uolą, skylę ar kelmą, didžiąją energijos dalį sugeria vairo stiprintuvas, o smūgis neišmuša vairo iš rankos.

4x4 pavara

4x4 pavara

Patikima elektra priskiriama 4x4 pavara su elektriniu priekiniu diferencialo užraktu užtikrina optimalų sukibimą ant bet kokio paviršiaus. Paspaudus vairo mygtuką, variklio galia perduodama abiem ašims, kai tik reikia didesnio sukibimo. Sunkiausioje vietovėje, kur nebepadeda net visų varančiųjų ratų pavara, jūs vis tiek turite elektrinį priekinį diferencialo užraktą. Be to, sunkiai dirbant, stačiai lipant ir sunkiai traukiant galima naudoti efektyviai sumažintą jėgos perdavimą.

Priekinis diferencialo užraktas

Priekinis diferencialo užraktas

Lengvai valdomas elektrinis priekinis diferencialo užraktas pašalins jus nuo purvo, purvo, sunkios ir slidžios vietovės, jei vienas priekinis ratas pradės suktis. Įjungus visų varančiųjų ratų pavarą (4x4) ir įjungus diferencialo užraktą, galia tolygiai pereina abiem varomiems priekiniams ratams, leidžianti užtikrintai vairuoti, važiuoti, lipti ir įveikti bet kurią sunkią vietą. Tiesiog sustokite ir paspauskite vairo užrakto mygtuką.

Išplėstinė važiuoklė

Išplėstinė važiuoklė

Puikus valdymas bekelėje, didelis posūkis ir greitas važiavimo stabilumas - puiki plataus vėžės važiuoklė ir standus rėmas su žemu svorio centru užtikrina patogų valdymą ir lengvą valdymą. Nepriklausoma visų ratų pakaba su dideliu pakabos judesiu ir padidėjusia prošvaisa džiugins jus kiekvieną kartą, kai vėl laimėsite reljefą, kurio niekada neišdrįsote. Galinga keturių diskų stabdžių sistema jus patikimai sustabdo, nesvarbu, ar stabdote dideliu greičiu, ar sunkia priekaba nuo stačios kalvos.

Šiuolaikinis LED apšvietimas

Šiuolaikinis LED apšvietimas

Modernus LED apšvietimas pabrėžia patrauklų keturračio dizainą. LED dienos žibintai  efektyviai papildo agresyvią didelio našumo dvigubų projektorių priekinių žibintų išvaizdą  ir kartu su LED posūkio žibintais suteikia mašinai suaugusiųjų išvaizdą. Didelio ryškumo LED technologija taip pat naudojama apšvietimui.

Galinė saugykla

Galinė daiktadėžė

Kelionėse ir kasdienio darbo metu už galinės sėdynės yra didelė rakinama saugojimo vieta. Taigi jūs visada turite savo daiktus po ranka, visada pasiruošę naudoti, kai jums to reikia.

Naujas LCD ekranas

Naujas LCD prietaisų skydelis

Skaitmeninis skystųjų kristalų skyderis, visiškai pertvarkytas, kad informacija būtų aiškiau rodoma, ir jame pateikiami visi svarbūs duomenys: spidometras, tachometras, rida, rida, 2x4 / 4x4 pavaros indikatorius, aušinimo skysčio termometras ir skaitmeninis degalų matuoklis. Atskiri indikatoriai rodo, kad pavara įjungta, atbulinė, neutrali, stovėjimo padėtis, mažai alyvos, tolimųjų šviesų, posūkio signalo ir avarinių žibintų įjungimas; netrūksta variklio įspėjamosios lemputės.

Pridedama turtinga įranga

Bazinė turtinga įranga

Nepaisant labai palankios kainos, „Linhai M565 LT EPS“ siūlo daugybę įrangos nuo pat pradžių. Tai elektrinis vairo stiprintuvas, masyvus priekinis apsauginis rėmas, galinis bagažo laikiklis, išskirtinio dizaino aliuminio ratlankiai su firminėmis padangomis, elektrinė gervė 3000 svarų ir nuotolinio valdymo pultas, vilkimo įranga, svirtelių ir rankenų dangčiai, dizaininiai galinio vaizdo veidrodžiai, dienos šviesos dienos šviesos žibintai, LED posūkio signalai ir LED galiniai žibintai, USB lizdas, 12 V lizdas ir praktiškas posūkio ir atbulinės eigos pavarų signalas.

Variklis

Tipas:keturtaktis SOHC vieno cilindro su DELPHI degalų įpurškimu
Darbinis tūris:499,5 cm 3
Aušinimas:skysčiu.

Pavaros sistema

Pavara:2x4 / 4x4, perjungiami elektra
Pavarų dėžė:automatinė, CVT variatorius su atbuline ir stovėjimo padėtimi, L / H / N / R / P
Diferencialo blokavimas:priekinis ir galinis rakinamas diferencialas
Pavaros perdavimas:kardaniu velenu.

Važiuoklė

Pakaba nepriklausoma Priekyje / gale:"McPherson" / dvigubos A svirtys
Stabdžiai hidrauliniai diskiniai Priekyje / gale:x 2 / x 2 + stovėjimo stabdis
Padangos R12 Priekyje / galeAT25 x 8 - 12 / AT25 x 10 - 12

Matmenys ir svoriai

Bendras ilgis / plotis / aukštis2330 / 1160 / 1265 mm
Sėdynės aukštis: 900 mm
Prošvaisa: 249 mm
Ratų bazė:1490 mm
Svoris tuščio:384 kg
Keliamoji galia:204 kg
Traukimo jėga:200 kg
Kuro bakas:14,5 ltr.

Prietaisai ir apšvietimas

Prietaisų skydelis                     

Skaitmeninis, su funkcijomis: tachometras, spidometras, didžiausias pasiektas variklio sūkių skaičius, didžiausias pasiektas greitis, vidutinis greitis, 2 paros rida skaitikliai, viso rida skaitiklis, dienos rida skaitiklis, viso rida skaitiklis, degalų matuoklis, diagnostikos gedimo kodas, laikrodis

Rodikliai:4x4 pavara, pavara įjungta, variklis perkaista, variklio alyva, posūkio rodikliai, apšvietimas

Apšvietimas:

projektoriaus priekiniai žibintai, LED dienos žibintai, LED posūkio žibintai, LED galiniai ir stabdžių žibintai

Pavara

Elektrinis vairo stiprintuvas, elektra valdoma 2x4 / 4x4 pavara su elektriniu diferencialo užraktu, priekinis apsauginis rėmas, plieninis galinis laikiklis, išskirtinio dizaino aliuminio ratlankiai su firminėmis padangomis, elektrinė gervė su 1360 kg galios su nuotolinio valdymo pultu, vilkimo įranga, rankenų apsaugomis, atskira keleivio sėdynė, atskiri pakeliami kojų atramos ir rakenos keleiviui, LED dienos žibintai, dvigubi projektoriaus žibintai, LED galiniai / stabdžių / posūkio žibintai, akustinis posūkio signalas, galinė daiktadėžė po galiniu laikikliu, USB lizdas