Gamintojai

Peržiūrėta

LINHAI E-ATV ELECTRIC

Nauja prekė

LINHAI - tai nuo 1956 m. gyvuojantis prekinis ženklas. Vienas geriausiai vertinamų, bei pažangiausių Kinijos moto technikos gamintojų. Aukštos kokybės produktai lėmė glaudų bendradarbiavimą su Japonu kompanija Yamaha. Tad 1994 buvo sukurta bendra įmonė Linhai-Yamaha Motor Co., Ltd. Suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija neribojant ridos. Suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija neribojant ridos.

Smulkiau

Pristatymas 1-15 d.d.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 469 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 469 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 46,90€.


Užsakymas išsiųstas. Netrukus su Jumis susisieksime.

Užsakymo siuntimo klaida.


bei papildoma informacija pvz. užsakomas kiekis, pageidaujamas mokėjimo būdas, dirbinio dydis, ilgis ir t.t.

4 699,00€

Apie prekę

LINHAI E-ATV ELECTRIC Elektrinis keturratis 

„Linhai ATV Electric“ yra svajonių išsipildymas profesionalams ir ekologiškai naudojamiems ATV vartotojams. Galiausiai galite dirbti ar išvažiuoti į kaimą netrukdydami aplinkai.

„Linhai ATV Electric“ veikia tyliai, be taršos ir nebrangiai!

Visiškai elektrinis „Linhai“ bus vertinamas dirbant viešose vietose, soduose ar poilsio centruose, vairuojant be triukšmo, nekeliant triukšmo gyvūnams, ramų eismą įvertins jūsų kaimynai ir galiausiai patys vairuotojai, visą dieną naudodamiesi šiuo elektriniu keturračiu.

Taip pat didelis privalumas yra lengvas ir greitas įkrovimas iš standartinio elektros lizdo. Nereikia sandėliuoti ar pildyti benzino, „Linhai ATV Electric“ galima patogiai įkrauti naudojant įprastą įkrovimo laidą.

Spalva: Bílá

Greitas įkrovimas nuo paprasto elektros lizdo. Galite patogiai įkrauti garaže.

Variklis

Variklio tipas:DC variklis DC 48V-4KW su variniais rotoriais
Įtampa:48 V
Akumuliatoriai:4x UCG ULTRACELL, 12V / 100Ah
Maks. Greitis:45 km / val
Įkrovimo laikas:7 - 8 valandos
Diapazonas pagal naudojimą:iki 50 km.

Pavaros sistema

Pavara:2x4 - galinis
Pavaros:priekinė/ neutrali / elektroninė atbulinė eiga
Pavaros perdavimas:kardaniniu velenu

Važiuoklė

Priekinė pakaba:nepriklausomas, McPhersonas
Galinė pakaba:IRS / nepriklausoma dviguba
Pakabos priekis:hidrauliniai amortizatoriai
Pakaba galinė:hidrauliniai amortizatoriai
STABDŽIAI hidrauliniai diskiniai - Priekyje / gale:2x / x2 ir stovėjimo. stabdis
RATAI, padangos Priekyje / galeAT24 x 8–12

Matmenys ir svoriai

Bendras ilgis:2150 mm
Bendras plotis:1160 mm
Bendras aukštis:1270 mm
Sėdynės aukštis:915 mm
Prošvaisa:240 mm
Važiuoklės bazė:1270 mm

Kitos savybės

PRIETAISŲ SKYDELIO RODMENYS:

 akumuliatoriaus įkrovimas, likęs diapazonas, odometras, moto valandų matuoklis, laikrodis. Indikatoriai: pavarų - neutralus, atbulinės eigos, posūkio signalai, tolimųjų šviesų.

Bazinė įranga

Masyvi priekinė apsauga, tvirta priekinė ir galinė laikiklis, lengvojo lydinio ratlankiai, vilkimo kablys, svirtis ir rankenų apsaugos, LED dienos šviesos žibintai, keturi projektoriniai priekiniai žibintai, galiniai / stabdžių / posūkių signalai su LED technologija.

„ATV Electric“
„ATV Electric“
„ATV Electric“
„ATV Electric“
„ATV Electric“
„ATV Electric“
„ATV Electric“
„ATV Electric“
„ATV Electric“
„ATV Electric“
„ATV Electric“

Tyli elektrinė pavara

Tyli elektrinė pavara

Elektrinė pavara gali atlikti visą įprastą darbą, nuvežti ten, kur reikia, be jokio triukšmo - variklis yra visiškai tylus ir visiškai neišmeta teršalų. Be to, jis siūlo neįtikėtinai nebrangų darbą ir minimalias eksploatavimo išlaidas. Premija taip pat yra nepalyginamai lengvesnė priežiūra nei įprastiems keturračiams - nekeičiama variklio alyva, oro filtrai, nereikia jaudintis dėl variatoriaus diržo, nereikia reguliuoti vožtuvų - jūs tiesiog vairuojate.

Lengva valdyti važiuoklę

Lengva valdyti važiuoklę

Tvirtai suprojektuota važiuoklė turi žemą svorio centrą ir patogiai sureguliuota pakaba, užtikrinanti aukštą stabilumą ir malonų važiavimą. Visi ratai yra pakabinami atskirai, todėl jie gali lengvai įveikti nelygumus, patikimi diskiniai stabdžiai suteikia pakankamą stabdymo jėgą esant visai apkrovai. Labai mažas posūkio spindulys ir lengvas poslinkis mygtuko paspaudimu taip pat prisideda prie aukšto manevringumo.

Modernus apšvietimas

Modernus apšvietimas

Patrauklūs dienos šviesos LED žibintai elegantiškai papildo šiuolaikišką mašinos dizainą ir suteikia patrauklią išvaizdą suaugusiems kartu su LED mirksinčiaisiais. Didelio našumo dvigubų objektyvų priekiniai žibintai net pasaulio tamsoje netrukdys jums grįžti į namus .

Patrauklūs ALU ratai

Lengvojo lydinio ratlankiai

Penkių stipinų lenvojo lydinio diskai su įspūdinga juoda šlifuota apdaila yra tobulai paruošti ir puikiai suderinti taip, kad pabrėžtų keturračio patrauklumą ir būtų gerai apsaugoti nuo pažeidimų.

Turtinga įranga

Turtinga įranga

„Linhai electric“ tiekiamas su turtingu standartiniu paketu, kuriame yra masyvus priekinis apsauginis rėmas, tvirtos bagažinės priekyje ir gale, integruotas akumuliatoriaus įkroviklis, didelė svirtis ir rankiniai gaubtai, LED dienos šviesos žibintai, projektoriaus priekiniai žibintai ar LED žibintai.