Gamintojai

Peržiūrėta

LINHAI ATV M550 EFI 4X4, EURO 4

Nauja prekė

LINHAI keturračiai - tai nuo 1956 m. gyvuojantis prekinis ženklas. Vienas geriausiai vertinamų, bei pažangiausių Kinijos moto technikos gamintojų. Aukštos kokybės produktai lėmė glaudų bendradarbiavimą su Japonu kompanija Yamaha. Tad 1994 buvo sukurta bendra įmonė Linhai-Yamaha Motor Co., Ltd. 
Suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija neribojant ridos.

Smulkiau

Pristatymas 1-15 d.d.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 519 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 519 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 51,90€.


Užsakymas išsiųstas. Netrukus su Jumis susisieksime.

Užsakymo siuntimo klaida.


bei papildoma informacija pvz. užsakomas kiekis, pageidaujamas mokėjimo būdas, dirbinio dydis, ilgis ir t.t.

5 199,00€

Apie prekę

LINHAI ATV M550 EFI 4X4, EURO 4 keturratis

Variklis

Tipas:keturių taktų vieno cilindro SOHC su DELPHI degalų įpurškimu
Tūris:493 cm3
Uždegimas:elektriniu starteriu.
Aušinimas:+ elektrinis ventiliatorius

Pavaros sistema

Važiuoti:2x4 / 4x4, elektrinis perjungimas
Transmisija:automatinis - CVT variatorius su atbuline eiga, L / H / N / R
Galios perdavimas:priekyje ir gale blokuojami diferencialai

Važiuoklė

Priekinė pakaba:nepriklausomas, McPhersonas
Galinė pakaba:IRS - nepriklausomos dviguba A- svirtis
Pakabos priekis:hidrauliniai amortizatoriai
Pakaba galinė:hidrauliniai amortizatoriai
Priekiniai stabdžiai:2x hidraulinis diskas
Stabdžiai, galiniai:1x hidraulinis diskas + stovėjimo stabdys
Padangų priekis:AT25 x 8–12
Pneu zadní:AT25 x 10–12

Matmenys ir svoriai

Bendras ilgis:2175 mm
Bendras plotis:1160 mm
Bendras aukštis:1265 mm
Sėdynės aukštis:900 mm
Prošvaisa:253 mm
Važiuoklės bazė:1285 mm
Svoris be kasečių:371 kg
Keliamoji galia / traukos jėga:204 kg / 200 kg
Kuro bakas:14,5 L

Aparatūra ir apšvietimas

Prietaisų skydelis:

skaitmeninis daugiafunkcis ekranas su funkcijomis: tachometras, spidometras, maksimalus pasiektas variklio greitis, maksimalus pasiektas greitis, vidutinis greitis, 2 dienos odometrai, bendras odometras, dienos odometras, bendras odometras, degalų matuoklis, diagnostinis gedimų kodas, bortas valandos

Rodikliai:

4x4 pavara, pavarų perjungimas, variklio perkaitimas, variklio alyva, posūkio rodikliai, apšvietimas

Apšvietimas:

projektoriaus priekiniai žibintai, dienos šviesos LED žibintai, LED indikatoriai, galiniai ir stabdžių žibintai

Įranga

Elektra valdoma 2x4 / 4x4 pavara su dviem elektriniais diferencialais, tvirta priekine apsauga, plieniniu užpakaliniu laikikliu, dizainerio aliuminio ratlankiais su „Sun-F“ prekės ženklo padangomis, elektrine 1360 kg. galios gerve su papildomu nuotolinio valdymo pultu, vilkties kabliu gale, rankenų apsaugomis, LED dienos žibintais, dvigubi projektoriaus žibintai, galiniai / stabdžių / posūkio signalo šviesos diodai, indikatoriniai žibintai, galinis daiktadėžė, USB lizdas

Kategorija : L7e (EURO 4)

"Linhai 500 4x4", kuris  yra labai populiarus, dar labiau padidina "M550 EFI 4x4" susidomėjimą.. Šiuolaikinis agresyvus dizainas, didelė naudingumo vertė, puikios važiavimo savybes .Stulbinantis praktiškumas, daro šį modelį naują viduriniosios klasės lyderiu. 

Padidėjusi  važiuoklės bazės ir padidėjusio erdvės vairuotojui ir priekiniam keleiviui, važiavimas dviem yra žymiai patogesnis. Iš šiuolaikiškos britų kompanijos "Delphi" kuro išpurškimo sistema. 

Rezultatas- mažesnis kuro vartojimas ir švaresne apliniką. Užtikrintas ir  patikimas užvedimas be  ir optimalus našumas visomis sąlygomis.. Puikios traukos ir tobulos galios perdavimo į ratus užtikrina du visiškai užrakinami diferencialai, vienas priekyje ir ant galinės ašies. Taigi "M550 EFI 4x4" tampa naujausiu "Linhai" darbu ir poilsiu ir vėl perkelia keturračių ratukų standartus.  

Galingas EFI variklis 

Patikimas, skysčiu aušinamas SOHC vieno cilindro variklis turi pakankamai galios sunkiai dirbti ir greitai važiuoti. Naujasis DELPHI degalų įpurškimas yra mišinio paruošimas, bei mažo degalų suvartojimo ir švaraus degimo, taip pat be kliūčių paleidžiamas be duslintuvo poreikio ir optimalų našumą kiekviename aukštyje. Perduodamą galingumą užtikrina patikima "Canadian" pavarų dėžė su "off-road", neutralia ir atbulinės eigos pavara. 

keturaciai-varikliai

 

Dvi ašys dviem diferencialais 

2x4 / 4x4 pavara yra su dviem elektra valdomais diferencialais. Dėl to, kad kiekviena ašis turi 100% fiksuojamą diferencialą, šis keturratis motociklas gali saugiai pasiekti jus nuo slidžios purvo, gilios purvo, leidžiančios saugiai važiuoti, važiuoti, lipti ir apeiti beveik viską. Šis techniškai idealus sprendimas taip pat užtikrina lengvą ir patogų važiavimą tiesiu, dideliu greičiu ir kreive, Tiesiog sustokite ir pasirinkite optimalią konfigūraciją. 

Važiuoklė 

Aukštas reljefo pralaidumas ir puikus posūkis ir greitas važiavimo stabilumas. Puikus važiuoklė su plataus matuoklio ir tvirto, žemo centro rėmo užtikrina patogų vairavimą ir patogų valdymą. Nepriklausoma visų ratų pakaba su didelio slėgio amortizatoriais sužavės jus savo patogumu. Galinga keturių diskų stabdymo sistema įtikina stabdymo galia, net  stabdant maksimalia galia. 

vaziuokle 

 

Šiuolaikiniai Žibintai

Šiuolaikiniai LED žibintai pabrėžia patrauklų šio modelio dizainą. LED dienos šviesos žibintai efektyviai papildo agresyvų aukštos kokybės dvigubo objektyvo projektorių išvaizdą, o kartu su šviesos diodais, "Linhai M550" turi išskirtinę išvaizdą. Išplėstinė pažangi LED technologija su aiškia optika taip pat naudojama didelio apšviestumo 16 taškų žibintams ir galiniams žibintams, kad padidėtų jusu saugumas. 

keturracio-dalys

Galinė daiktadėžė

Dienos kelionėse ir ilgose kelionėse įvertinsite didelę užrakinamą saugyklą už galinės sėdynės. 

daiktadeze

LCD PRIETAISŲ SKYDELIS

Šiuolaikinė prietaisų skydelis su aiškiu ir lengvai suplanuotu mėlynu apšvietimu turinčiu daugiafunkciu LCD ekranu pateikia visą svarbią informaciją: skaitmeninį spidometrą, skaitmeninį tachometrą, atstumo indikatorių, ridos indikatorių, pavarų perjungimo indikatorių, 2x4 / 4x4 pavaros indikatorių, aušinimo skysčio termometrą ir skaitmeninį kuro matavimo priemonę . Yra neutralios, tolimosios, kryptinės ir įspėjamosios lemputės, variklio indikatorius ir atbulinės eigos pavaros. 

 lcd-ekranas

Bazinė įranga 

Nepaisant palankios kainos, Linhai M550L EFI 4x4 siūlo daug standartinės įrangos. Tai apima didžiulį priekinį rėmą, galinį bagažinę, dizaino aliu ratus su firminėmis padangomis, patikima elektrine gervė su 1360 kg. Vilkties jungtis (kablys) ir nuotoliniu valdymu, rankenėlėmis ir rankenų apsaugomis, galinio vaizdo veidrodžiais, LED dienos šviesos žibintais, šviesos diodų posūkių signalų lemputėmis ir LED užpakaliniai žibintai, projektoriniais žibintais, USB lizdas, 12V lizdas ir praktinė garsinis signalas posūkio ir atbulinės eigos signalams. 

gerve