Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Peržiūrėta

LINHAI ATV M550 EFI 4X4, euro 4, keturratis

Nauja prekė

LINHAI keturračiai - tai nuo 1956 m. gyvuojantis prekinis ženklas. Vienas geriausiai vertinamų, bei pažangiausių Kinijos moto technikos gamintojų. Aukštos kokybės produktai lėmė glaudų bendradarbiavimą su Japonu kompanija Yamaha. Tad 1994 buvo sukurta bendra įmonė Linhai-Yamaha Motor Co., Ltd. 
Suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija neribojant ridos.

Smulkiau

yra sandėlyje.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 519 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 519 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 51,90€.


Užsakymas išsiųstas. Netrukus su Jumis susisieksime.

Užsakymo siuntimo klaida.


bei papildoma informacija pvz. užsakomas kiekis, pageidaujamas mokėjimo būdas, dirbinio dydis, ilgis ir t.t.

5 199,00€

Apie prekę

LINHAI ATV M550 EFI 4X4, euro 4,  keturratis keturratis

Kategorija : L7e (EURO 4)

Galingas EFI variklis

Patikimas, skystas aušinamas SOHC vieno cilindro variklis turi pakankamai galios sunkiai dirbti ir greitai važiuoti. Naujasis DELPHI degalų įpurškimas yra mišinio paruošimas, be mažo degalų suvartojimo ir švaraus degimo, taip pat be kliūčių paleidžiamas be duslintuvo poreikio ir optimalią našumą kiekviename aukštyje. Perduodamą galingumą užtikrina patikima "Canadian" pavarų dėžė su "off-road", neutralia ir atbulinės eigos pavara. 

keturaciai-varikliai

Dvi ašys i su dviem diferencialais 

2x4 / 4x4 pavara yra su dviem elektra valdomais diferencialais. Dėl to, kad kiekviena ašis turi 100% fiksuojamą diferencialą, šis keturratis motociklas gali saugiai pasiekti jus nuo slidžios purvo, gilios purvo, leidžiančios saugiai važiuoti, važiuoti, lipti ir apeiti beveik viską. Šis techniškai idealus sprendimas taip pat užtikrina lengvą ir patogų važiavimą tiesiu, dideliu greičiu ir kreive, Tiesiog sustokite ir pasirinkite optimalią konfigūraciją. 

Patobulinta važiuoklė

Suteikia didelį pravažumą ir puikus posūkis ir greitas važiavimo stabilumas. Puiki važiuoklė su plačios tarpvėžės, tvirto rėmo ir žemo centro  užtikrina patogų vairavimą ir patogų valdymą. Nepriklausoma visų ratų pakaba su aukšto slėgio amortizatoriais sužavės kiekvieną kartą, įveikiant net didžiausią bekelę. Galinga keturių diskų stabdymo sistema įtikinamai veikia stabdymo galia, ar dideliu greičiu ar su priekaba.

vaziuokle 

ŽIBINTAI

Šiuolaikinis LED apšvietimas pabrėžia patrauklų šio modelio dizainą. LED dienos šviesos žibintai efektyviai papildo agresyvų aukštos kokybės dvigubo objektyvo projektorių išvaizdą, o kartu su šviesos diodais, tai "Linhai M550" suteikia išskirtinę išvaizdą. Išplėstinė pažangi LED technologija su ryškia optika taip pat naudojama didelio apšviestumo 16 taškų žibintams ir galiniams žibintams, kad padidėtų jūsų saugumas. 

keturracio-dalys

Galinė daiktadėžė 

Dienos kelionėse ir ilgose kelionėse įvertinsite didelę užfiksuojamą saugyklą už galinės sėdynės. 

daiktadeze

PRIETAISŲ SKYDELIS

Šiuolaikinė prietaisų skydelis su aiškiu ir lengvai suplanuotu mėlynu apšvietimu turinčiu daugiafunkciu LCD ekranu pateikia visą svarbią informaciją: skaitmeninį spidometrą, skaitmeninį tachometrą, atstumo indikatorių, ridos indikatorių, pavarų perjungimo indikatorių, 2x4 / 4x4 pavaros indikatorių, aušinimo skysčio termometrą ir skaitmeninį kuro matavimo priemonę . Yra neutralios, tolimosios, kryptinės ir įspėjamosios lemputės, variklio indikatorius ir atbulinės eigos pavaros. 

 lcd-ekranas

Bazinė įranga 

Didelis priekinis bamperis, galinį bagažo laikiklį, lengvojo lydinio ratlankius su firminėmis padangomis, patikima elektrine 1360 kg. galio gervę su nuotolinio  valdymo pultu, vilkties kabliu gale, rankenų apsaugas, šoninius galinio vaizdo veidrodžius, LED dienos šviesos žibintai, šviesos diodų posūkių žibintus ir LED galiniai žibintai, projektoriniai žibintai, USB lizdas, 12V lizdas ir praktinė garsinė signalizacija, skirta posūkio signalui ir atbulinės eigos pavarai. 

gerve

VARIKLIS

Tipas: SOHC vieno įpurškimo cilindras su DELPHI degalų įpurškimu
Tūris: 493 cm 3
Uždegimas: ECU
Aušinimas: skysčiu + elektrinis ventiliatorius
Pavaros sistema

PAVARA

2x4 / 4x4, elektra perjungiama
Transmisija: automatinė - CVT kintama grįžtamoji galia, L / H / N / R
Galios perdavimas: priekyje ir gale bluokuojami diferencialai

Važiuoklė

Pakaba nepriklausoma, priekyje - McPherson / Gale IRS dviguba svirtis
Priekinė pakaba: hidrauliniai amortizatoriai su reguliuojamu spyruoklės įtempiu
Pakaba galinė: hidrauliniai amortizatoriai su reguliuojamu spyruokliniu įtempiu
Priekiniai stabdžiai: 2x hidrauliniai diskai
Galiniai stabdžiai: 1x hidraulinis diskas + stovėjimo stabdys
Padangų priekis: AT25 x 8 - R12
Užpakalinės padangos: AT25 x 10- R12
Matmenys ir svoriai

Ilgis / plotis / aukštis: : 2175 / 1160 / 1265
Sėdynės aukštis: 900 mm
Šviesos aukštis: 253 mm
Važiuoklės bazė: 1285 mm
Svoris be įdaro: 371 kg
Keliamoji galia / traukos jėga: 204kg / 200kg
Kuro bakas: 14,5 ltr.
Prietaisai ir apšvietimas

Rodyti:
skaitmeninis daugiafunkcis ekranas su tachometru, spidometru, maksimaliu variklio sūkių skaičiumi, maksimaliu greičiu, vidutiniu greičiu, 2 dienos atstumo skaitikliais, viso ridos skaitikliu, valandiniu valandos skaitikliu, bendro valandos skaitikliu, degalų matuokliu, diagnostiniu gedimo kodu, borto laikrodžiu

Rodikliai:

4x4 pavara, pavarų perjungimas, variklio perkaitimas, variklio alyva, posūkio rodikliai, apšvietimas

Apšvietimas:

projektoriaus priekiniai žibintai, LED dienos šviesos žibintai, LED mirksi, galiniai ir stabdžių žibintai

Pavara

Elektrinė 2x4 / 4x4 pavara su dviem elektra valdomais diferencialais, masyviu priekiniu apsauginiu rėmu, plieniniu galiniu laikikliu, dizaino lengvojo lydinio ratlankiais su firminėmis „Sun-F“ padangomis, elektrine gerve su 1360 kg. galios ir nuotolinio valdymo pultu, vilkimo kabliu, rankenų apsaugos, LED apšvietimu. Dienos šviesos žibintai, dvigubi projektoriniai priekiniai žibintai, LED galiniai / stabdžių ir posūkių žibintai, garsinis posūkių signalas, bagažinė gale, USB lizdas