ACCESS MOTOR

"Access Motor" šiandien yra pirmaujantis Taivano ATV gamintojas. Dinamiška ir sparčiai besiplečianti įmonė specializuojasi aukštos kokybės universaliųjų, sportinių ir jaunimo keturračių, kurie parduodami visame pasaulyje, įskaitant labai konkurencingas JAV ir Europos rinkas/ Patys projektuoja ir gamina. "Access Motor" turi modernų R & D cent...

"Access Motor" šiandien yra pirmaujantis Taivano ATV gamintojas. Dinamiška ir sparčiai besiplečianti įmonė specializuojasi aukštos kokybės universaliųjų, sportinių ir jaunimo keturračių, kurie parduodami visame pasaulyje, įskaitant labai konkurencingas JAV ir Europos rinkas/ Patys projektuoja ir gamina. "Access Motor" turi modernų R & D centrą su profesionalia komanda, kuri kuria naujus modelius, variklius ir kuria technologijas. Kiekvienas naujas ATV / UTV yra išbandytas realiomis sąlygomis, kiekvienas pagamintas vienetas yra visiškai patikrintas daugiafunkciniame ritinėlio bandymų stende, siekiant užtikrinti aukščiausius galios, greičio, sukimo momento, pagreičio ir stabdymo standartus.

"Access Motor" keturračių populiarumo priežastys yra novatoriškas dizainas, puikus valdymas, aukšta gamybos kokybė, puikus patikimumas ir išskirtinis kokybės ir kainos santykis. Prieiga prie Tomahawk yra legendinis daugkartinis ir offroad marathon lenktynių ir čempionatų skaičiaus nugalėtojas, jaunimo lenktynių DRR modeliai dominuoja jaunimo ATV čempionatuose JAV, Čekijoje ir daugelyje kitų šalių. "Access Max Utility" keturračiai yra populiarūs dėl aukštųjų technologijų,  funkcijų ir patikimumo.

Daugiau

ACCESS MOTOR Yra 8 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų