Motociklai/keturračiai

MotoBay atstovauja MV AGUSTA, SWM, KYMCO, LINHAI, TGB, APG ir RIEJU motociklų, motorolerių, keturračių, bagių gamintojus. Tai Europoje ir Taiwane bei Kinijoje įsikūrusos gamyklos, kurios gamina produktus su stebėtinai geru kainos ir kokybės santykiu.

Motociklai/keturračiai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • LINHAI
  LINHAI keturračiai - tai nuo 1956 m. gyvuojantis prekinis ženklas. Vienas geriausiai vertinamu, bei pažangiausių Kinijos moto technikos gamintojų. Aukštos kokybės produktai lėmė glaudų bendradarbiavimą su Japonu kompanija Yamaha. Tad 1994 buvo sukurta bendra įmonė Linhai-Yamaha Motor Co., Ltd.
  Moto-Baysport parduotuvė džiaugiasi galėdama pasiūlyti visus naujausius šio gamintojo modelius.
  Daugiau informacijos https://www.moto-baysport.lt/lt/
 • TGB

  TGB įkurta 1978 metais, specializuojasi keturračių , motorolerių  variklių  gamyboje. Turėdami keletą dešimtmečių gamybos patirties, TGB teikia aukšto lygio produktus visame pasaulyje. 

  Populiariausi TGB keturračiai yra universalūs su nepriklausoma priekine ir galine pakaba, galingi EFI varikliai, modernios konstrukcijos ir patrauklaus dizaino. Suplanuotas būti grubūs ir tvirti, jis gali pasiekti net pačias atokiausias vietas. "TGB" keturračiai siūlo platų asortimentą, kurių kaina yra puiki. "TGB" keturračiai buvo daug kartų apdovanoti geriausiai parduodamais keturračiais Čekijoje ir Prancūzijoje, laimėję kelis "Metų ATV" apdovanojimus visoje Europoje, įskaitant "Metų ATV" Vokietijoje, kaip geriausią ATV 300-550cc klasėje . "TGB" taip pat siūlo "LT" modelius su išplėstine važiuokle su patogiomis 2-vietomis keleivių sėdynėmis.

 • ACCESS MOTOR

  "Access Motor" šiandien yra pirmaujantis Taivano ATV gamintojas. Dinamiška ir sparčiai besiplečianti įmonė specializuojasi aukštos kokybės universaliųjų, sportinių ir jaunimo keturračių, kurie parduodami visame pasaulyje, įskaitant labai konkurencingas JAV ir Europos rinkas/ Patys projektuoja ir gamina. "Access Motor" turi modernų R & D centrą su profesionalia komanda, kuri kuria naujus modelius, variklius ir kuria technologijas. Kiekvienas naujas ATV / UTV yra išbandytas realiomis sąlygomis, kiekvienas pagamintas vienetas yra visiškai patikrintas daugiafunkciniame ritinėlio bandymų stende, siekiant užtikrinti aukščiausius galios, greičio, sukimo momento, pagreičio ir stabdymo standartus.

  "Access Motor" keturračių populiarumo priežastys yra novatoriškas dizainas, puikus valdymas, aukšta gamybos kokybė, puikus patikimumas ir išskirtinis kokybės ir kainos santykis. Prieiga prie Tomahawk yra legendinis daugkartinis ir offroad marathon lenktynių ir čempionatų skaičiaus nugalėtojas, jaunimo lenktynių DRR modeliai dominuoja jaunimo ATV čempionatuose JAV, Čekijoje ir daugelyje kitų šalių. "Access Max Utility" keturračiai yra populiarūs dėl aukštųjų technologijų,  funkcijų ir patikimumo.

 • YADEA

  YADEA - ELEKTRINIAI MOTOROLERIAI

 • KYMCO

  KYMCO nuo 1964 m. gamino dalį HONDA motociklų ir nuo 1992 m. pradėjo gaminti savo vardo motociklus, kuri turi atstovus net 97 šalyse. Pagrindinis arkliukas šios įmonės yra ATV motociklai, kurie yra numeris vienas Vokietijoje.

    MotoBay yra oficialūs KYMCO atstovai Lietuvoje

 • MV AGUSTA

  MV AGUSTA - 1907 m. įkurta gamykla Italijoje. Iki šių dienų MV AGUSTA kuria tik išskirtinai geru dizainu ir kokybe pasižyminčius motociklus. Jau keletą metų šios įmonės reklaminis veidas yra Lewis Hamilton, kurio garbei buvo sukurtas MV AGUSTA F4 LH44 modelis. 

 • RIEJU

  RIEJU nuo 1934 m. Ispanijoje (Barselonoje) įsikūrusi motociklų gamykla, kuri savo motocikluose naudoja YAMAHA-MINARELLI variklius bei taiko 24 mėn. garantiją. Šiuo metu gaminami 27 skirtingi modeliai. Kaina RIEJU motociklų išskirtinai žema, o kokybė tikrai gera.

    Moto-BaySport yra oficialūs RIEJU atstovai Lietuvoje

 • SWM

  Ikoniškas Italijos motociklų prekės ženklas „SWM” grįžta į rinką, ir pratęsia "Husqvarna" gerai žinomų modelių, tokių kaip TE 125, TE 310, TE 510 gamybą.

  Naujos kartos enduro ir supermoto „SWM” modeliai, kurie yra gaminami buvusioje „Husqvarna” gamykloje Lombardijoje, šiaurės Italijoje, yra kilę iš „Husqvarna” modelių. 

  Itališkas dizainas, susijungęs su išbandytu ir patikrintu motociklų veikimo principu paverčia „SWM”

  modelius vertais pagarbos.

  SWM” gamintojas, siūlo įvairius modelius skirtus važiuoti keliais arba bekele.  

  Klasikinio dizaino modeliai gaminami naudojant laiko patikrintą patikimą senesės kartos Honda variklį suporuotą su naujomis technologijomis kaip elektroninis degimo valdymas ir kuro įpurškimas.

  Ieškantiems naujo motociklo siūlome išbandyti ir nuspręsti ar verta permokėti tik už vardą. 

   

  TRUPUTIS ISTORIJOS

   

  Įmonę „SWM“ Milane (Italija) 1971 metais įkūrė du motociklininkai, bekelės entuziastai. Pradžioje buvo gaminami trys modeliai: su 50 cm3, 100 cm3 ir 125 cm3 darbinio tūrio „Sachs“ varikliais. Šiems motociklams gerai sekėsi bekelės varžybose. Jie laimėjo Italijos motokrosą 125 cm3 klasėje ir gavo bronzos medalį Europos enduro varžybose 125 cm3 klasėje. Įmonė išplėtė savo motociklų asortimentą ir gamino juos iki 1984-ųjų.

   

  PAGAMINTA ITALIJOJE

   

  Dabar "SWM" gamyklai vadovauja žymus inžinierius Ampelio Macchi, anksčiau dirbęs su Cagiva, Aprilia ir Husqvarna. Anksčiau ši gamykla priklausė „Husqvarnai“. Prieš parduodant „Husqvarną“ kompanijai „KTM“, gamykloje buvo atliktas kapitalinis remontas o renovacijos procesą prižiūrėjo „BMW“.

  Šiuo metu Lombardijoje esanti gamykla visiškai priklauso įmonei „SWM“.

 • ARGO

  ARGO - tai daugiau nei 50 metų gamina geriausias pasaulyje BEKELĖS, PELKIŲ, EŽERŲ AMFIBIJAS, suprojektuotas, bet kokiems nuotykių ieškotojų įššūkiams. Paprasčiau tariant, ARGO gali važiuoti ten, kur kiti negali. Laikas ištirti nežinomus dalykus ir elgtis kitaip. Tai yra ARGO tikslas.

 • BM

  BM keturračiai

 • KEEWAY

  KEEWAY