SUONO modeliai - MIVV

MIVV išmetimo sistemos ir duslintuvai

Įmonė

MIVV
MIVV specializuojasi OG ir negamyklinių išmetimo sistemų kūrimu ir gamyba transporto priemonėms.

MIVV įkurta 1970 m. ir dabartinis laikotarpis buvo vienas intensyviausių įmonės augimo periodu. Įmonė yra pramoninė grupė, kuri yra atstovaujama per platinimo sistemą daugiau nei 20 Europos ir ne Europos š...

MIVV išmetimo sistemos ir duslintuvai

Įmonė

MIVV
MIVV specializuojasi OG ir negamyklinių išmetimo sistemų kūrimu ir gamyba transporto priemonėms.

MIVV įkurta 1970 m. ir dabartinis laikotarpis buvo vienas intensyviausių įmonės augimo periodu. Įmonė yra pramoninė grupė, kuri yra atstovaujama per platinimo sistemą daugiau nei 20 Europos ir ne Europos šalių.

MIVV factory
Jie yra įgyvendinę daug projektų OMG srityje. Šiuo metu MIVV bendradarbiauja su kai kuriais prestižiniais motociklų gamintojais pasaulyje, kaip Yamaha, Ducati, Aprilia, Moto Guzzi ar Derbi. Pvz., Ducati Monster modeliuose, 996, 748, Multistrada modelyje montuojamos MIVV išmetimo sistemos; taip pat Moto Guzzi – California ir Nevada, Derbi Senda, Aprilia Scarabeo modeliuose, RSV 1000, RS 125 ir Pegaso Strada 650. 

MIVV techninės žinos labai aukštame lygyje. 
Be šių žinių jie negalėtų planuoti ir gaminti pažangias išmetimo sistemas, kurios atspindi tikslius motociklų gamintojų poreikius. 
Įmonė turi didelį norą kartu su aistra ir dideliu pasiryžimu augti ir daugiau gaminti Tai leidžia jiems pasiekti svarbius tikslus visose pagrindinėse rinkose. 

Šie rezultatai buvo gauti dėk įgytos patirties dalyvaujant sporto varžybose – bendradarbiaujant su oficialiomis komandomis Italijos, Europos ir pasaulio čempionatuose.


Gamyba

MIVV engineering
MIVV duslintuvai gaminami su siekiu gauti kuo geresnes charakteristikas. Tai gi šie duslintuvai sukonstruoti kiekvieno atskiro motociklo modelio efektyvumo optimizavimui.
Garso kokybė specialiai buvo tirta, kad išgauti labai sportišką tembrą, taip pabrėžiant variklio parametrus.
Tai yra įmanoma dėka modernių kompiuterių pagalbos, naudojamų mūsų techniniame biure.

Jų techninės žinios, kartu su prieinamomis šiuolaikinėmis technologijomis, garantuoja aukštas charakteristikas bei gerai sukonstruotą gaminį. Šie parametrai yra neįkainuojami suteikiant motociklui tinkamą energiją ir tuo pačiu pagerinant jo išvaizdą.
Daugiau

SUONO modeliai - MIVV Yra 57 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 57 iš 57 dalykų
Rodoma 1 - 57 iš 57 dalykų